مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی یکی از روش‌هاییست که امروزه به دلیل محدودیت‌های اجتماعی و قرنطیه‌ای که دولت درنظر گرفته بسیار محبوب شده. با گسترش حوزه کنکور مشاوره تحصیلی تلفنی هم متقاضی‌های زیادی داشته ولی در این چند سالی که ویروس کرونا شیوع پیدا کرده، دانش‌آموزانی که از ما درخواست صحبت تلفنی را دارند بیشتر شده.

حالا چرا ما باید از این نوع مشاوره برای کنکور استفاده کنیم؟

موسسه ایماض از سال شروع فعالیت خود شیوه‌‎های مختلفی را در حوزه کنکور برای دانش‌آموزان ارائه داده است که یکی از محبوب‌‎ترین روش‌های آن مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل بوده چرا که دیگر نیازی نیست دانش‌آموز با پدر و مادر خود یک روز کاملشان را برای رفت و آمد به موسسه و دریافت مشاوره حضوری هدر دهند.

چرا باید از مشاور تحصیلی برای کنکور کمک بگیریم؟

مشاوره تحصیلی تلفنیاز دهه 90 به بعد رقابت در کنکور چهره جدی‌تری به خود گرفت که در این میان بحث مشاوره تحصیلی تلفنی هم در بین داوطلبان داغ شد. حالا خیلی از مردم سوال می‌پرسند که مشاوره تحصیلی کنکور چه کمکی به ما می‌کند و اینکه اصلا چرا باید از این متخصص کمک بگیریم؟ خب شما اولین بار است که با غولی به نام کنکور آشنا می‌شوید و چون در سنی هستید که زیاد این معقوله را جدی نمی‌گیرید، یک نفر باید باشد که جدا از خانواده بتواند شما را برای آزمون کنکور سراسری آماده کند. کسی که برای این کار آموزش دیده و طبیعتا هر سال درگیر چگونه رتبه شدن در کنکور سراسریست. خودتان درنظر بگیرید کسی که هرسال n دانش‌آموز را برای رتبه دورقمی و سه رقمی آماده می‌کند بهتر می‌تواند کمک حال شما باشد یا مدرسه‌ای که فقط به فکر قبولی شما در امتحان نهایی است؟

پس حتما در سال کنکور خودتان با افرادی که متخصص کنکور هستند مشورت بگیرید و حدالامکان برنامه خودتان را از آن‌ها دریافت کنید. شده لباس پاره بپوش ولی مشاور خوب انتخاب کن! کل زندگی شما به این سال پراسترس بستگی دارد.

چرا مشاوره تحصیلی به روش تلفنی محبوب است؟

مشاوره تحصیلیببینید شما برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی تنها کاری که می‌کنید فشردن دکمه‌های تلفن است، همین! سپس می‌توانید برنامه ریزی کنکور و مشاور تحصیلی خودتان را دریافت کنید. مزیت دیگر این روش عدم محدودیت مکانیست! یعنی شما در هر کجای ایران که باشید تنها با داشتن یک خط ثابت می‌توانید با مشاورین ایماض صحبت کنید و دفتر برنامه ریزی کنکورتان را دریافت کنید.

همانطور که گفته شد در مشاوره تحصیلی تلفنی برای کنکور دیگر نیاز به حضور در دفتر مشاور ندارید، پس خیلی راحت از خانه خود با لباس راحتی با مشاور کنکور صحبت کنید تا مشاور نقاط قوت و ضعف شما را با همین مکالمه بدست بیاورد. بعد با طراحی برنامه درسی منحصر به فرد شما تمام نکات ریز و درشت درس خواندن کنکوری را به شما آموزش می‌دهد تا در آزمون کنکور سراسری از سایر رقبای خود جلو بزنید.

چگونه می‌توانم از مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده کنم؟

مشاوره تحصیلی تلفنیاگر در مناطق محروم ایران زندگی می‌کنید یا به هردلیلی قصد ندارید که دفتر مشاورین ایماض مراجعه کنید، پیشنهاد می‌کنم که مشاوره تحصیلی رایگان تلفنی ما را از دست ندهید. تمام مشاوران ما با بیان نکات تستی، نوع برنامه ریزی و استراحت بین دروس، شیوه خلاصه نویسی برای کنکور و تمام نکات مربوط برای رتبه شدن را بصورت کاملا رایگان به شما آموزش می‌دهند.

همانطور که میدانید تقریبا تمام کلاس‌های آموزشی در هر زمینه‌ای به سمت مجازی شدن سوق پیدا کرده، به همین دلیل دیگر کمتر کسی به دنبال مشاوره حضوری و یا شرکت در کلاس‌های انگیزشی می‌رود. مزیت دیگری که مشاوره تحصیلی تلفنی دارد امکان مکالمه خصوصی و دونفره مشاور با دانش‌‎آموز است، اگر در یکی از جلسات مشاوره شرکت کرده باشید میدانید که حضور دانش‌آموز بدون والدین امکان پذیر نیست و حداقل باید یکی از والدین در جلسه حضور داشته باشد. ولی در مشاوره درسی تلفنی این محدودیت برداشته شده و دانش آموز کنکوری خیلی راحت می‌تواند تمام مشکلات درسی و روحی خودش را بطور خصوصی با مشاور درمیان بگذارد.

تاثیر مشاوره تحصیلی کنکور بصورت تلفنی در زمان کرونا!

پس از شیوع ویروس کرونا در کشور تنها توصیه‌ای که دولت به ما کرد چه بود؟ اینکه در خانه بمانیم! به همین دلیل مشاوره تحصیلی تلفنی محبوبیت زیادی پیدا کرد. دقت کنید، در این روش دیگر نیازی نیست از خانه تا دفتر مشاور را طی کنید و در این مسیر هزینه تاکسی یا اتوبوس یا اگر ماشین شخصی دارید، هزینه بنزین پرداخت کنید. نکته دیگر که حائز اهمیت است، دور ماندن از خطر ویروس کروناست!

زمانی که خیابان‌ها آلوده به کووید 19 هست، بهترین راه انجام کارها از راه دور است. به همین خاطر با مشاوره تلفنی می‌توانید تمام برنامه درسی خود را بصورت کامل از مشاورتان دریافت کنید.

همچنین ما در موسسه ایماض سعی کردیم تا بوسیله مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان تمام نکات مربوط به قبولی کنکور سراسری را به دانش آموز آموزش دهیم.

اگر شما هم دوست دارید که با همکاران ما مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان را تجربه کنید، فرم زیر را با دقت پر کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. درضمن می‌توانید که علاوه بر صحبت با مشاورین موسسه، یک مکالمه کاملا رایگان با یکی از رتبه‌های دورقمی ایماض را هم داشته باشید.

    پشتیبانی
    سلام دوست من
    خوشحال میشم تا به سوالاتت پاسخ بدم،جانم؟